Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ mwir 640x512 ] αγώνας 86 προϊόντα.
Υψηλή ευαισθησίας θερμική ενότητα 640x512/15μm καμερών καμερών δροσισμένη πυρήνας
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |
3.2μm~3.5μm Ψυκτό MWIR Ανιχνευτής Υπέρυθρης Ακτινοβολίας FPA με Ανάλυση 640x512 για Ανίχνευση Διαρροών Μεθανίου
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|
| Βάρος (ζ): | ≤235 γρ |
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
Ψυγμένος ανιχνευτής υπέρυθρου LWIR 640x512 / 15μm ενσωματωμένος σε συστήματα EO-IR
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
Ψυγμένος ανιχνευτής υπερύθρων 640x512 15μm LWIR ενσωματωμένος σε συστήματα EO-IR
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
Θερμική ενότητα LWIR με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή ψηφίσματος 640x512
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
HD LWIR δρόσισε τη θερμική υψηλή θερμική ευαισθησία πυρήνων 640x512 καμερών
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
Μη ψυχόμενη ενότητα 640x512 12uM θερμικής λήψης εικόνων LWIR για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.7W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Ανιχνευτής θερμικής απεικόνισης MWIR LFD615HZ3 με 640×512/15μm για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 640x512 |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος (23 ℃): | ≤4W |
Ψυχροποιημένος ανιχνευτής θερμικής απεικόνισης MWIR με 640×512/15μm για ανίχνευση διαρροής αερίου υψηλής ευαισθησίας 25mK NETD
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | 25mK (F1,5) |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 640x512 |
Θερμική ενότητα LWIR με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή ψηφίσματος 640x512
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

