Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ infrared thermal camera module 256x192 ] αγώνας 71 προϊόντα.
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα LWIR 640x512 17μm κάμερων παρακολούθησης
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μη ψυγεία LWIR θερμικής κάμερας ασφαλείας με ανάλυση 256x192 και 12μm Pixel Pitch σε πακέτο Wafer Level
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυγμένη θερμική μονάδα υπέρυθρου φωτός LWIR με ανάλυση 256x192 και πλάτος εικονοστοιχείων 12μm για φάσμα φάσματος 8~14μm
| Ρυθμός καρέ: | Θερμογραφία: 25Hz, Απεικόνιση: 50Hz |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 256x192 |
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
Μη ψυχόμενος πυρήνας υπέρυθρης κάμερας LWIR 256x192 12μm + Φακός 3.2mm για κάμερα ασφαλείας
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 700mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μίνι 256x192 Ανάλυση 12μm Μέγεθος Pixels Μη ψυγμένο πυρήνα θερμικής κάμερας FPA με λειτουργία θερμογραφίας
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
640x512 / πυρήνας ενότητας καμερών 17μm υπέρυθρος με τη σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Μέγεθος: | 44,5x44,5x33,6mm |
Ψυγμένη HgCdTe MWIR Camera Module 640x512/15μm για φορητές θερμικές κάμερες
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| υλικό: | MCT |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
Μη ψυχόμενη LWIR cOem μικρή κάμερα 256x192 12μM ενότητας θερμικής λήψης εικόνων μεγέθους
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
LWIR 256x192 Ανάλυση 12μm Pixel Pitch Focus Ελεύθερη υπέρυθρη κάμερα για ασφάλεια
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

