Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ thermal imaging security camera 400x300 ] αγώνας 67 προϊόντα.
Μη ψυχόμενο μακρύ υλικό οξειδίων βαναδίου αισθητήρων 400x300 17μm κυμάτων υπέρυθρο
| Ψήφισμα: | 400x300 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |
Πυθροκόκκινη κάμερα της σειράς PLUG-R Κεντρική μη ψύκνωτη θερμική κάμερα 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | -20℃~550℃ |
| NETD: | <30mK |
Γρήγορη ανάπτυξη ενότητας 400x300/17μm καμερών VOx μη ψυχόμενη υπέρυθρη
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Θερμικός πυρήνας μη ψυχόμενο 400x300 17μM καμερών cOem LWIR με βιομηχανικό Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Βιομηχανική Thermography LWIR θερμική ενότητα μη ψυχόμενο 400x300 17μM καμερών
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
VOx Uncooled Infrared Detector 400x300 για Θερμογραφική Κάμερα
| Resolution: | 400x300 |
|---|---|
| Pixel Size: | 12μm |
| NETD: | <30mK |
Θερμική ενότητα καμερών σειράς ΝΟΜΙΣΜΑΤΩΝ με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή 400x300/17μm LWIR
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| Υλικό: | Οξείδιο βανδίου |
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα 400x300 60Hz καμερών LWIR θερμική με βιομηχανικό Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
400x300 17μm υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών με τη μέτρηση θερμοκρασίας
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής κάμερας για την ανίχνευση της αυξημένης θερμοκρασίας του δέρματος 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

