Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security lwir thermal camera module ] αγώνας 236 προϊόντα.
EO-IR Systems Integrated LWIR Cooled Infrared Detector 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
Μικροβολόμετρος LWIR VOx Μη ψύκτης υπέρυθρος ανιχνευτής 400x300/12μm για θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
iMC212 Μη ψυχόμενη μονάδα υπερύθρων με ανάλυση 256x192 και κατανάλωση ισχύος 300mW για ενσωμάτωση σε κινητές συσκευές
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Μη ψυχρή συστοιχία εστιακού επιπέδου LWIR |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
μη ψυχόμενη υπέρυθρη ενότητα 1280x1024/12μm για την εξαιρετικά σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών ανιχνευτών LWIR για την ιατρική επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR κάμερα με VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink εξαγωγικά στοιχεία
| Βάρος: | 67 γρ |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Μη ψυχόμενη θερμική σειρά βουλωμάτων MegaPixel πυρήνων κάμερων ασφαλείας
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12μm μη ψυχόμενος υπέρυθρος αισθητήρας απεικόνισης ανιχνευτών LWIR υπέρυθρος
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Γκοφρετών βιομηχανικός IR επιπέδων συσκευάζοντας μη ψυχόμενος υπέρυθρος αισθητήρας ανιχνευτών LWIR
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 |
| Μέγεθος: | 18x16x2,8mm |
MCT MWIR Ψυχόμενη Θερμική Μονάδα 640x512 / 15μm Για Ανίχνευση Μεγάλης Εμβέλειας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |

