Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ rs058 integrated dewar cooler assembly ] αγώνας 28 προϊόντα.
Ανιχνευτής υπέρυθρου ψύξης LWIR 640x512/15μm για εφαρμογές ασφαλείας
| NETD: | ≤25mK |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
Διαφανής θερμική απεικόνιση MWIR ψυγμένος ανιχνευτής IR 640x512/15μm
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -45℃~+71℃ |
Ακέραια περιστροφική μικρή κατανάλωση συνελεύσεων Cryocooler κύκλου του Στέρλινγκ
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>550mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <7W (250mW@77K@20℃) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
Η μικρή κατανάλωση Stirling Cryocoolers ενσωμάτωσε το διάφορο υπέρυθρο ανιχνευτή διαθέσιμο
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>550mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <7W (250mW@77K@20℃) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
RS058 Ανιχνευτής υπέρυθρου ψύξης LWIR 640x512 για σύστημα τηλεπαρακολούθησης
| NETD: | ≤25mK |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
Ανιχνευτές υπέρυθρου υψηλής ευαισθησίας με ψύξη με ψύκτη κρύσης RS058
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Μακρύ μήκος κύματος: | 7,7~9,5 (LW) |
Ψυκτικός ανιχνευτής υπερύθρων LWIR ενσωματωμένος σε συστήματα EO-IR 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
Ψυγμένος ανιχνευτής υπέρυθρου LWIR 640x512 / 15μm ενσωματωμένος σε συστήματα EO-IR
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
EO-IR Systems Integrated LWIR Cooled Infrared Detector 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
Ψυκτικός ανιχνευτής υπερύθρων LWIR ενσωματωμένος σε συστήματα υπερύθρων EO Ανάλυση 640x512
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |

