Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ cooled camera modules 320x256 ] αγώνας 74 προϊόντα.
Ψυχροποιημένη οπτική απεικόνιση με αέριο MWIR υποκόκκινη κάμερα με πυρήνα 320x256/30μm για μέτρηση μέσω φλόγας
| Λειτουργία: | Μέτρηση μέσω φλόγας |
|---|---|
| εστιακή απόσταση: | 23mm/55mm |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
Ανιχνευτής υπέρυθρου ψύξης LWIR με ανάλυση 320x256 και μέγεθος εικονοστοιχείων 30μm για ανίχνευση διαρροής αερίου SF6/NH3
| Φασματικό εύρος: | 10,3±0,1μm~10,9±0,1μm |
|---|---|
| Χρόνος ψύξης (23 ℃): | ≤7min@24V |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
Κέντρο κάμερας οπτικής απεικόνισης αερίου με φακό 55 mm με ανάλυση 320x256 για διείσδυση φλόγας σε περιβάλλον υψηλής θερμοκρασίας
| Προαιρετικός φακός: | 23mm/55mm |
|---|---|
| Στυλ: | Ψυκτικός υπέρυθρος πυρήνας |
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
Ανιχνευτής διαρροής αερίου LFM330Z5 με ανάλυση 320x256 30μm Pixel Pitch και 20mK NETD ψυγμένο υπέρυθρο ανιχνευτή
| Τύπος: | Ψυκτικός αισθητήρας υπερύθρων |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
Κέντρο θερμικής κάμερας ανίχνευσης διαρροής αερίου με ανιχνευτή υπέρυθρου οπτικής απεικόνισης αερίων NETD 320x256/30μm και 10mK
| τύπος: | Θερμική μονάδα οπτικής απεικόνισης αερίου |
|---|---|
| Κυματοειδής ζώνη: | Μέσο μήκος κύματος |
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
MCT υλικό MWIR υπέρυθρος ανιχνευτής 320x256 / 30μm για ταχεία ολοκλήρωση
| Cryo Cooler: | RS058/RS046H |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
| μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
Ψυχροποιημένος οπτικός ανιχνευτής απεικόνισης αερίου MWIR με 10mK NETD και ανάλυση 320x256 για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Μέγεθος (mm): | 142×58,5×71 |
| NETD: | 10mK (F1,5) |
320x256/30μm Μέγεθος Pixel MWIR ψυγμένος υπέρυθρος ανιχνευτής με 10mK NETD για οπτική απεικόνιση αερίου
| Μέγεθος pixel: | 30μm |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| NETD: | 10mK (F1,5) |
Ανιχνευτής θερμικής απεικόνισης MWIR Cooled 320x256/30μm με 10mK NETD για οπτική απεικόνιση αερίων
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Μέγεθος (mm): | 142×58,5×71 |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
Κάμερα Οπτικής Απεικόνισης Αερίων MWIR Ψυχόμενη με Ανάλυση 640x512, Μέγεθος Pixel 15μm και NETD 25mK για Ανίχνευση Διαρροών Αερίου
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Βάρος (ζ): | ≤235 γρ |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 640x512 |

