Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 320x256 thermal camera core ] αγώνας 55 προϊόντα.
Πυρήνας θερμικής κάμερας οπτικής απεικόνισης αερίων MWIR 320x256/30μm για φορητό θερμικό απεικονιστή
| Φασματικό εύρος: | 3,8±0,1~4,1±0,1μm |
|---|---|
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
| βάρος: | ≤680 γρ |
Δροσισμένες ενότητες 320x256 30μm καμερών GAVIN330 MWIR διάφορες επιλογές φακών ζουμ
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x67x80mm |
| Υψηλή ευαισθησία: | ≤10mK |
Ψυχόμενη κάμερα οπτικής απεικόνισης αερίων MWIR RS058 για την οπτικοποίηση αόρατων ΠΟΕ
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Cryo Cooler: | RS058 |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
320x256 Ανάλυση 30μm Μέγεθος Pixel MWIR Ψυχροποιημένη οπτική μονάδα απεικόνισης αερίου με 10mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Χρόνος ψύξης (23 ℃): | ≤8min@12V |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| Μέγεθος pixel: | 30μm |
Κέντρο κάμερας οπτικής απεικόνισης αερίου με φακό 55 mm με ανάλυση 320x256 για διείσδυση φλόγας σε περιβάλλον υψηλής θερμοκρασίας
| Προαιρετικός φακός: | 23mm/55mm |
|---|---|
| Στυλ: | Ψυκτικός υπέρυθρος πυρήνας |
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
OEM ψυγείο MWIR 320x256/30μm υπέρυθρη κάμερα
| Τύπος: | Ψυχμένες ενότητες AD |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Μονάδες Κάμερας Υπέρυθρης Ψύξης 320x256 30μm Με Φακό Σταθερού Zoom 55mm
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Δροσισμένες cOem ενότητες 320x256 30μm καμερών υπέρυθρη ενότητα καμερών
| Μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Ανιχνευτής διαρροής αερίου LFM330Z5 με ανάλυση 320x256 30μm Pixel Pitch και 20mK NETD ψυγμένο υπέρυθρο ανιχνευτή
| Τύπος: | Ψυκτικός αισθητήρας υπερύθρων |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
320x256 Ψυχόμενη Θερμογραφική Κάμερα Ανίχνευσης Διαρροής Αερίου με Μέγεθος Pixel 30μm και NETD 10mK για την Πετροχημική Βιομηχανία
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| Τυπικό NETD: | 10mK (F1,5) |

