Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
Υπερσύνθετη θερμική κάμερα 256×192/12μm για κινητές συσκευές
| Τύπος ανιχνευτή: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο VOx FPA |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Μεγάλη ακρίβεια 256×192/12μm Μέγεθος pixel μη ψύκνωτη θερμική μονάδα απεικόνισης για τη μέτρηση θερμοκρασίας
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| τύπος: | Μη ψυγεία θερμικής μονάδας |
Μη ψυγμένο πυρήνα υπέρυθρης κάμερας με 256×192/12μm για Plug-in θερμική κάμερα με διεπαφή USB2.0
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
| τύπος: | Μη ψυγεία θερμικής μονάδας |
Μονάδα υπέρυθρης κάμερας Plug-and-play με ανάλυση 120×90 και ανιχνευτή υπέρυθρης ακτινοβολίας σε επίπεδο κυψελών
| τύπος: | Plug-and-play Μονάδα κάμερας υπερύθρων |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
| Φακός (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
Φορητή μονάδα θερμικής απεικόνισης με ανιχνευτή υπέρυθρου επιπέδου κυψελίδας ανάλυσης 120×90 και διεπαφή USB2.0
| τύπος: | Plug-in θερμική κάμερα |
|---|---|
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Εξαιρετικά συμπαγής θερμική κάμερα ανάλυσης 256×192 με μέγεθος pixel 12μM, μονάδα υπέρυθρης κάμερας
| NETD: | ≤50mK |
|---|---|
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
Θερμική κάμερα plug-in FPA LWIR Uncooled με ανάλυση 256×192 και διασύνδεση USB2.0
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Uncooled LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 300mW |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Μονάδα μικρογραφίας υπέρυθρου iMC212 με 256×192/12μm για φορητές συσκευές
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
|---|---|
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256x192 |
| Χρησιμοποιείται για: | Εφαρμογές τερματικού κινητού |
Θερμική κάμερα με ανάλυση 120×90 με διασύνδεση USB2.0 για κινητές συσκευές
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
Μονάδα Ακτινοβολίας Υπέρυθρης Κάμερας Χωρίς Ψύξη 256×192/12μm Μέγεθος Pixel για Ηλεκτρονικά Είδη Καταναλωτή
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |

